Úlovok roka? Kráska z Love Islandu strávila 3 dni s Johnnym Deppom!

Dátum:

Reality šou Love Island je plná mladých súťažiacich, ktorí si prišli pred televíznymi kamerami hľadať lásku. Pôvabné dámy s ukážkovými postavami však nezaháľali ani v realite, a kým niektoré sa objavili vo videoklipoch, prípadne sa živia ako modelky, krásna Nikol sa môže pýšiť jedinečným úlovkom!

Je tomu len zopár týždňov, čo sa na 55. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch objavil hollywoodsky herec Johnny Depp. Kontroverzná hviezda sršala v Českej republike pokorou, nešetrila úsmevmi, dôvtipom, no taktiež sa postarala o zopár nepríjemností. 58-ročného Američana však stretla pri potulkách festivalom aj jedna zo súťažiacich reality šou Love Island, ktorá si napokon užívala jeho spoločnosť opakovane!

,,Bola som vo Varoch s kamarátkami a boli sme v klube, kde sme ho stretli. Chceli sme sa s ním odfotiť a on nás pozval k sebe na izbu, pretože na seba nechcel upozorňovať v klube pred všetkými,“ priznala Nikol, ktorá uviedla, že sa rozprávali, rozumeli si a ďalší večer pozval partiu dievčat na večeru!

,,Musím povedať, že je to naozaj úžasný človek, veľmi inšpiratívny a talentovaný. Dokonca nám zahral Jacka Sparrowa. Bol to neuveriteľný zážitok. Spolu ste strávili tri dni. Nič medzi nami však neprebehlo, iba sme mu robili spoločnosť. Myslím, že Johny je osobnosť, ktorá nemá za potrebu podobné veci. Veľmi si ho vážim a dúfam, že sa ešte niekedy stretneme,“ dodala Nikol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/nikol_trety, voyo_cz

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...