Najúspešnejšia televízna svokra sa vracia na domácu scénu s novým projektom, na ktorý prikývla mladému hudobníkovi Davidovi Keyovi. 72-ročná umelkyňa oprášila svoj nesmrteľný výrok z markizáckej relácie, pričom práve: „Idem, riešim,“ sa stalo nosným pilierom celého hitu.

„To bude hit, to bude hit,“ opakovala nadšená Gizka Oňová počas nahrávania skladby IDEM, RIEŠIM, do ktorej ju pozval spevák David Key. Práve on sa postaral o to, že slávny výrok televíznej svokry bude už navždy aj súčasťou slovenskej hudobnej scény. „Zakomponovať do skladby Gizku a jej: „Idem, riešim,“ ma napadlo, keď raz v noci v televízii reprízovali Svokru. Prišlo mi to ako super fór. Keďže na ňu nemám žiaden kontakt, napísal som jej na Facebook a hneď ráno som si od nej našiel odpoveď. Vysvetlil som jej svoju predstavu a potom to už išlo všetko veľmi rýchlo,“ hovorí nadšený David, ktorý je zo spolupráce nadšený.

„Zistil som, že Gizka je psychicky mladšia ako mnoho mojich rovesníkov. Keď sme nahrávali videoklip, nemala problém s trendy oblečením, výrazným líčením, ani s natáčaním v strip*ízovom klube. A to nehovorím o tom, ako sme sa spolu premávali po Bratislave vo Ferrari. Aj, keď ju možno mnohí vnímajú konzervatívne, ona je príkladom, že odviazať sa dá aj v jej veku. Všetci mladí ju milujú, no len ja ju mám vo svojej pesničke,“ pripomína David významne.

Spoluprácu si však pochvaľuje aj samotná Gizka Oňová, ktorá tvrdí, že s hudobníkom majú množstvo spoločných fanúšikov, vrátane jej vnúčat. „Neviem si to veľmi vysvetliť, ale mladí
ľudia sa za mnou bláznia, tak som sa nechala nahovoriť aj na takéto mládežnícke výtržníctvo. David si to zaslúži. Je to cieľavedomý mladý človek a takých vždy rada podporím,“ vyjadrila sa nestarnúca Gizka Oňová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube