Matthew Perry z legendárneho seriálu Priatelia alias Chandler Bing sa už nejakú dobu borí psychickými problémami ako depresia či závislosti na alkohole a liekoch. Zahraničný magazín Globe zverejnil šokujúcu správu o tom, že charizmatickému hercovi ostáva len 6 mesiacov života. Aká je pravda?

O psychických problémoch sympatického herca Matthewa Perryho sa hovorí už nejakú dobu. Svojský Chandler z kultového seriálu Priatelia už niekoľko rokov bojuje s depresiou a závislosťami od alkoholu a liekov. Podľa magazínu Globe má za jeho neresťami stáť neúspešná kariéra, ktorú sa Perry pokúšal niekoľkokrát oživiť: „Ľudia sa naozaj boja, že požíva tabletky a opäť pije. A to je trest smrti pre niekoho, kto mal toľko zdravotných problémov ako on,“ uvádza údajný tajný zdroj. Po skončení Priateľov verejnosť šokovala aj Monika, ktorá oľutovala početné plastické operácie tváre.

Zdroj však zašiel ešte ďalej a tvrdí, že herec už pred sebou nemá veľa času: „Matt zabil sám seba všetkými svojimi neresťami a zdravotnými problémami za tie roky a nezdá sa, že by sa mu polepšilo. V tomto štádiu, ak nedôjde k žiadnej drastickej zmene, bude za šesť mesiacov mŕtvy,“ dodáva.

Na tieto výroky si ale posvietil portál GossipCop, ktorý informácie o údajnej smrti herca vyvrátil spomínanému magazínu už aj v minulosti. Podľa nich ide o absolútnu lož, čo mal potvrdiť aj hovorca Metthewa Perryho: „Oslovili sme jeho hovorcu, ktorý nám povedal, že nič z toho nie je pravda. Napriek tvrdeniam magazínu potvrdil hovorca, že Metthew nie je na pokraji smrti a jeho priatelia tiež nevidia dôvod myslieť si to. Článok bol vytvorený len preto, že Perry vyšiel neupravený a zarastený na bežnú prechádzku po New Yorku,“ myslí si redakcia. My rovnako dúfame, že na tejto konšpirácii nie je ani štipka pravdy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: gossipcop.com │ Foto: Twitter, Facebook/Friends, YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon