Obľúbené Inkognito sa objavuje na obrazovkách aj v čase koronakrízy, v rámci ktorej bolo z bezpečnostných dôvodov prerušené natáčanie mnohých seriálov i rôznych televíznych programov. Za prísnych podmienok sa však tvorcovovia populárnej zábavnej relácie rozhodli pokračovať v nakrúcaní, pričom jedným z hostí, ktorý prijal pozvanie, je aj premiér Igor Matovič.

V pondelok 11. mája na bude na obrazovkách televízie JOJ odvysielaná premiérová časť relácie Inkognito, do ktorej prijal ako tajný hosť pozvanie Igor Matovič. Najúspešnejší politik parlamentných volieb 2020 si tak sadne na horúce kreslo po prezidentke Zuzane Čaputovej, pričom epizódu, v ktorej vystúpila v novembri 2019, sledoval neuveriteľný milión divákov!

Ako uviedla PR manažérka Katarína Gajdošíková, premiér si mal prítomnosť v štúdiu užívať, pričom sa nezdržal ani vtipných kúskov. “Priznám sa, že takáto relácia ma dostane hore, keď mám pocit, že som zrazený. Zistím vtedy, že ten život je aj trošku o inom. V tomto je tá vaša obrovská pridaná hodnota. Pretože je potrebné dať ľuďom nádej, že život neskončil a že ešte bude, život si ešte cestu nájde a vy tým smiechom ho predierate dopredu. Ďakujem vám veľmi pekne, že to robíte, všetci, čo ste tu,povedal Matovič na margo relácie Inkognito, ktorú si rád pozrie vždy, keď má čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ