Marián Kočner, ktorý bol pred pár hodinami obvinený z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, mal mesiac pred vraždou poslať SMS vplyvnému podnikateľovi…

Marián Kočner, ktorý je už pár hodín oficiálne obvinený z objednávky vraždy Kuciaka a jeho snúbenice, mal mesiac pred vraždou poslať textovú správu veľmi známemu slovenskému podnikateľovi. V sms mali zaznieť poriadne tvrdé a vulgárne slová, na ktoré mal podnikateľ okamžite zareagovať.

Kočner mal 17. januára 2018 podľa informácii DenníkaN napísať známemu podnikateľovi a spolumajiteľovi Penty Jaroslavovi Haščákovi. V súkromnej SMS mal Haščáka informovať o zaujímavom fakte: „Inak pracujem na odj**aní ču*áka,“ píše údajne. Haščáková odpoveď mala byť napriek vulgárnemu a znepokojivému obsahu pokojná: „Povieme si, keď budeme spolu,“ odpísal. Doposiaľ nebolo zverejnené, či k osobnému stretnutiu napokon došlo a čo mal Kočner Haščákovi prezradiť.

Spolumajiteľ Penty, ktorý bol v minulosti pretriasaný ako údajný hlavný aktér kauzy Gorila, komunikáciu nepoprel, no podľa vlastných slov si ju už nevie vybaviť. Odmieta však tvrdenie, že by niekedy komunikoval s Kočnerom o Jánovi Kuciakovi a tvrdí, že v súvislosti s vraždou doposiaľ ani nevypovedal. Ak by sa preukázalo, že Kočner Haščákovi povedal o príprave kohosi vraždy, mal by bohatý podnikateľ zarobené na poriadny problém.

Haščák mal dostať mesiac pred vraždou zaujímavú SMS od Kočnera…
Obvinený podnikateľ v nej píše, že „pracuje na odj**aní ču*áka“

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YouTube, RTVS