Unikla tajná nahrávka: Rozhovor medzi dvoma policajtmi a kajúcnikom!

Dátum:

Je to iba pár hodín, čo sa na verejnosť dostal detailný prepis rozhovoru medzi kajúcnikom a dvoma mužmi zákona. Podľa ich vyjadrení sa veľmi dobre poznali a dokonca si tykali. Je zrejmé, že mu chceli policajti pomôcť s jeho výpoveďou pred vyšetrovateľmi NAKA.

Polícia momentálne disponuje zvukovou nahrávkou viac ako polhodinového rozhovoru medzi dvomi policajtmi a kajúcnikom Bernardom Slobodníkom, pričom sa zhovárali v aute. Stretnutie sa uskutočnilo 22. októbra 2020. V tento deň zadržala NAKA špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika.

Týždenník PLUS 7 DNÍ sa dostal k prepisu celého ich rozhovoru, kde je zrejmé, že mal bývalý policajt veľmi dobré informácie. ,,O chvíľu budú brať Gašpara, Hraška a Krajmera. A keby ma nebrali v tejto skupine, tak oni traja sa určite postarajú o to, že ma potom zoberú,“ povedal Slobodník, pričom všetkých troch menovaných zadržali 5. novembra 2020 a napokon aj jeho, no mal však čas dôkladne sa pripraviť.

Bývalý šéf Národnej jednotky finančnej polície NAKA mal v nahrávke požiadať policajtov o pomoc, aby našli policajné prípady, ktoré bude vo výpovedi “vyprávať“ a “koho bude namáčať“. Muži zákona mu navrhli, aby spomenul funkcionára NAKA Pavla Vorobjova či nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra , keďže ,,Bödör mal v každom jednom prípade prsty“.

Slobodník mal očividne strach, pričom si bol vedomý hrozby, že skončí 15 rokov za mrežami. Pri stretnutí prezradil, že sa spojil s Danielom Lipšicom, ktorý bol v tom čase advokátom so špecializáciou na kajúcnikov. ,,…a potom mi Dano povedal, že nech si v tej hlave prejdem v kľude bez emócií…treba tam povedať veci, ktoré sa ovplyvňovali,“ vysvetlil, pričom Slobodník vedel o termíne jeho zatknutia a poznal aj mená vyšetrovateľov.

Prepis celého rozhovoru nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: IG/policiaslovakia, YT/Denník N

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...