Vražda Tomáša († 16) v máji 2019 stále nebola pre verejnosť uspokojivo vysvetlená. Najnovšie sa podarilo získať fotky priamo z mobilu Judity, ktoré ukazujú, čo sa dialo len 15 minút pred incidentom.

16. mája 2019 došlo v luxusnom žilinskom byte k hroznej vražde, pri ktorej prišiel o život len 16-ročný Tomáš. Prípad, v ktorom má byť zapletená jeho kamarátka a spolužiačka Judita (16), stále nebol verejnosti dostatočne ozrejmený.

Judita sa v týchto hodinách opäť postavila pred súd, pričom o jej prepustenie sa snažili aj učitelia. Bezvládne telo kamaráta s 51 bodnými ranami nožom vysvetlila tínedžerka polícii tak, že chlapca napadol falošný odpočtár plynu. O tom, ako k hroznému incidentu došlo, ale rozhodne súd.

Novému Času sa teraz podarilo exkluzívne získať fotky priamo z mobilu Judity, ktoré boli vyhotovené len 15 minút pred vraždou. Zo záberov je evidentné, že dvojica je v dobrej nálade, pričom Tomáš si zajedá jablko a Judita pripravuje v kuchyni čaj. Po chvíli o 15.20 zastrie rukou mobil, aby Tomáš prestal s fotením. O šesť minút neskôr si má Judita vyhľadávať na internete informácie o rastlinách, ktoré kvitnú do jesene. Na tiesňovú linku volá Judita 15.46 so slovami, že jej kamaráta dobodali.

Fotky z Juditinho mobilu 15 minút pred vraždou Tomáša si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Unsplash