Unikli šokujúce správy: TOTO plánuje urobiť koalícia v najbližších dňoch!

Dátum:

Od 22. novembra bol oficiálne vyhlásený lockdown pre nezaočkovaných Slovákov, no koalícia naďalej prehodnocovala aj prísnejšie opatrenia pre všetkých občanov. Zdá sa, že padli dôležité rozhodnutia, ktoré unikli na verejnosť.

Aj keď sa nezaočkovaní ľudia budú musieť pripraviť na tri týždne plne obmedzení, niektorí politici neustále trvajú na tvrdom lockdowne pre všetkých. Túto možnosť pripustil premiér, no aj minister zdravotníctva. Zdá sa, že práve na tejto alternatíve sa zhodla vládna koalícia, ktorá údajne opäť vyhlási núdzový stav!

Denník Plus JEDEN DEŇ sa mal dostať k uniknutým dokumentom, ktoré majú popisovať obmedzenia spojené s pandémiou koronavírusu. Podľa predmetných informácií má byť vydané opatrenie, ktoré sa bude vzťahovať na slobodu pohybu a pobytu zákazom vychádzania v čase od 05:00 hod. do 01:00 hod. nasledujúceho dňa v termíne od 25. novembra do 15. decembra 2021. Lockdown by tak trval tri týždne.

Obmedzenie by sa nemalo týkať cesty do práce, zabezpečenia nevyhnutných potrieb, cesty na poštu či do zdravotníckych zariadení. ,,…na vykonanie RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 alebo do mobilného odberového miesta za účelom vykonania antigénového testu certifikovaného na území EÚ na ochorenie COVID-19 a cestu späť,“ má sa uvádzať v utajenom dokumente.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YT/SME, POSTOJ TV, FB/MZ SR, Eduard Heger-predseda vlády SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...