Svadba Jasminy a Rytmusa sa odohrala uplynulú sobotu za múrmi krásneho zámku v Pezinku v popoludňajších hodinách. Hoci sa okolo areálu pohybovala ochranka a hostia mali prísny zákaz zverejňovať fotky, na verejnosť predsa len uniklo tajné video.

Najočakávanejšia svadba tohto roka je za nami! Rytmus a Jasmina si povedali svoje “áno” v sobotu v popoludňajších hodinách v luxusných priestoroch pezinského zámku. Veselica pôsobila poriadne honosne a hlavný vchod zdobil červený koberec. Medzi pozvanými sa objavili prominentné osoby ako doktorka Alena Pallová, návrhárka Jana Pištejová, ktorá má na svedomí aj nevestine šaty a nechýbal ani Rytmusov kamarát Ego.

Jasmina bola očarujúca nevesta a k bielym šatám s dlhou vlečkou zvolila kontrastnú kyticu červených ružičiek. Raper sa rovnako nenechal zahanbiť a vo svoj veľký deň sa nahodil do bieleho obleku, a tak bola dvojica dokonale zladená. Rytmus sa postaral aj o pohodlie a bezpečnosť svadby, a tak sa okolo areálu pohybovala po celý čas ochranka. Rovnako dostali hostia zákaz zverejňovať akékoľvek svadobné fotky.

Novému Času sa ale predsa len podarilo zhotoviť video priamo z nádherného obradu, toré takto uniklo na verejnosť. Na záberoch si môžete pozrieť, ako si Jasmina s Rytmusom vymieňajú sľuby na nádvorí, zatiaľ čo sa prizerajú pozvaní hostia. Nádvorie, kde si hrdličky sľúbili vernosť na večné časy, bolo vyzdobené rovnako elegantne a štýlovo ako manželia. Presvedčte sa vo videu nižšie!

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking