Správy, ktoré si v rokoch 2012 až 2016 posielali ministerka kultúry Natália Milanová a Perter Tóth, zaujali širokú verejnosť, hoci išlo o súkromnú komunikáciu z obdobia pred vstupom Milanovej na ministerstvo. Najnovšie unikli aj intímne pikantnosti, ktoré si medzi sebou v tom čase vymieňali.

Milanová a Tóth si písali v rokoch 2012 až 2016, no ich komunikácia uzrela svetlo sveta až dnes. Obidvaja sa už k téme vyjadrili a ministerka kultúry zdôraznila, že ide o staršie správy z jej mimopolitického obdobia.

“Čo sa týka komunikácie, ide o súkromnú komunikáciu súkromných osôb spred môjho vstupu do politiky. Ak má niekto záujem hrabať sa v tejto komunikácii, nech sa páči,” uviedla politička, ktorej je celá téma nepríjemná.

Portál Topky však zverejnil aj časť oveľa pikantnejšej komunikácie dvojice z roku 2012, ktorá doposiaľ nebola sprístupnená verejnosti. Milanová mala Tóthovi písať, že je “hladná po jeho dotykoch” a bývalý SISkár jej mal nežnosti opätovať. V správach sa majú nachádzať aj chúlostivejšie detaily, ktoré sa však medzi ľudí nedostali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk, FB/DenníikN │ Foto: FB/Natália Milanová – ministerka kultúry, YT/Ďateľ