Bývalý premiér Slovenska Peter Pellegrini sa stal opäť akýmsi „kolegom“ Róberta Fica, s ktorým momentálna kráča v rovnakom smere. Mimopolitická strana Hlas po neúspešnom hlasovaní návrhu o predčasných voľbách zbiera petičné hárky podpísané ľuďmi v rovnakom čase ako Róber Fico. Obaja majú ambíciu návratu do parlamentu.

Názory Róberta Fica (SMER) a Petra Pellegriniho (HLAS) sa aj napriek svojej mimoriadne blízkej politickej histórií v mnohých témach rozdeľujú. Lídri strán mali ešte nedávno konflikt kvôli poslancovi Žigovi a NAKA, teraz majú zhodný cieľ, a to návrat do lavíc koalície.

Poslanec OĽaNO Peter Pollák jr. im nedávno poslal odkaz, ktorým sa zamýšľa nad stratégiou niekdajších politických lídrov. „SmeroHlas na POLITICKÝCH tlačovkách s poslancami, ktorí sú POLITICI, hovoria o APOLOTICKOM PROJEKTE a.k.a. petičné hárky. Oni sa k tomu len hrdo (odborne a slušne) hlásia a úplne náhodou to zaplatia. Hmmm, to mi nejak nevychádza,“ píše v statuse na sociálnej sieti Pollák.

Igor Matovič však svojej slobodomyseľnosti a otvorenosti prezentovania názorov nezostáva nič dĺžny a z petičných hárkov si patrične vystrelil. Na sociálnu sieť zavesil fotografiu „Uniknutého petičného hárku“, v ktorom nechýbajú podpisy verejnosti známych osobností. Posúďte sami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR | Foto: FB/Igor Matovic, IG/peter_pellegrini, robert.fico