Nielen vianočné sviatky, ale aj koniec roka je pomaly za dverami, pričom množstvo Slovákov si už dnes plánuje program najočakávanejšej noci decembra. Kým niektorí sa chystajú tráviť posledné minúty roka 2018 na večierkoch či chatách s priateľmi, mnohí sa tešia na silvestrovský televízny program, ktorý divákom ponúknu i slovenské televízie. Alebo žeby nie?

Množstvo rodín či párov sa v minulosti celý rok tešilo na zábavné televízne programy, kde v krátkych scénkach vystupovali najznámejšie osobnosti československého šoubiznisu. Ľudia sa lúčili so starým rokom v spoločnosti veselých skladieb a vtipných etud, pričom odpočítavanie príchodu nasledujúceho roka sa stávalo akousi rutinou. Ako sa však zdá, nielen (ne)záujem divákov, ale aj pohodlnosť televízii tentokrát neprinesie žiadne novinky, ktoré by mohli Slováci s radosťou očakávať.

Údajne vzhľadom na minuloročné fiasko silvestrovského programu sa tentokrát televízia Markíza rozhodla pre mimoriadne nudné a opakovane reprízované vysielanie českých filmov Kameňák 4 a následne Babovřesky 2.

Televízia JOJ sa podľa dostupných informácii chystá obnoviť silvestrovské Inkognito a následne šou Všetko, čo mám rád, s ktorou sa diváci presviatkujú až do roku 2019.

RTVS síce doposiaľ svoje silvestrovské plány nepotvrdila, avšak je viac než pravdepodobné, že na obrazovkách uvedie divákmi obľúbenú reláciu Milujem Slovensko, po ktorej budú nasledovať Zlaté časy.

Zdroj: mediaboom.sk