Večne žiadaná a mimoriadne obľúbená Emma Drobná, ktorá prežíva v súkromí  i v pracovnom živote istotne svoje najšťastnejšie obdobie, nemá zrejme dôvod na úsmev. Našťastie má temperamnentá superstaristka po boku partnera, o ktorého sa môže oprieť.

Hoci toto útle žieňa s veľkým hlasom pôsobí navonok šťastne a vyrovnane, nie vždy sú k nej hviezdy naklonené. “No more drinks for you they said..Keď mi na bare povedia, že mi už nenalejú …Shout out to nenápadný fotograf,” týmito slovami okomentovala svoju fotografiu na Instagrame samotná Emma.

Čo sa však skrýva za jej utápeným výrazom, vie len ona sama. Spolu s priateľom Štěpánom, sa totiž stali “obeťou” akčného fotografa, ktorý dvojicu prekvapil v istom bare pri poháriku. Emmu pritom zvečnil v očividnej psychickej nepohode.

Vtipné speváčkine vysvetlenie jej emotívneho rozpoloženia vyznie ako dobrý žart, v skutočnosti sa Emma istotne kvôli niečomu trápi. Prečo krehká blondínka na fotografii plače a v žiali sa opiera o svoju veľkú lásku? Veríme, že za tým nebude nič vážne.

https://www.instagram.com/p/BUDCMvRAa78/?taken-by=emmadrobna

Zdroj: Instagram