Kristína Tormová, matka dvoch krásnych dcérok, prežíva úžasné obdobie, keďže sa už čoskoro stane trojnásobnou mamou. Radosť z tehotenstva však nečakane narušila návšteva u lekára, pričom sa výsledkov testov zľakla aj samotná tehuľka.

Hviezda jojkárskeho seriálu Som mama sa bez problémov vyjadruje na sociálnej sieti o tehotenských radostiach i strastiach. Pred pár dňami však prekvapila informáciou, že to, čoho sa najviac obávala, sa stalo skutočnosťou. Diabetologické testy totiž preukázali, že Kristína má tehotenskú cukrovku.

Aj keď sa zo začiatku zľakla, tento problém zobrala so sebe vlastným humorom. ,,Je úžasné naučiť sa, ako správnejšie jesť (nielen v rámci cukrovky). Počítanie sacharidových jednotiek udržuje zdementnelý mozog tehotniacej ženy bdelý! Veľká výhra! Och, koľko si ma za tých pár týždňov naučila!“ napísala Tormová v úvode svojho príspevku.

Budúca trojnásobná mamička sa však prekonala, keďže si musí pravidelne odoberať krv z prsta, čo nie je pre každého tak jednoduché. Herečka je tak nútená dohliadať na svoje stravovacie návyky, aj keď už sa pokúšala so svojím doktorom vyjednávať. ,,Pán doktor povedal, že môžem kúsok pizze… Ukecala som to na polovicu pizze,“ dodala na záver.

Zdroj | Foto: Instagram/kristina.tormova