Slová plejmejtky Zuzky Plačkovej často vyvolávajú vášnivé ohlasy nie len na sociálnych sieťach, ale aj v médiách. Či už patríte medzi jej fanúšikov alebo nad ňou len krútite hlavou, v tomto jej určite dáte za pravdu!

Zuzana na Instagrame zverejnila úprimné slová, ktoré majú naozaj hlavu a pätu! Vyjadrila sa  k detstvu v dnešnej dobe, kde deti nevedia bez počítačov a mobilov vydržať v porovnaní so sladkým detstvom detí 90-tych rokov plným hier pod šírym nebom. “Ďakujem za detstvo bez mobilu, počítača. Pamätáte si podaktoré jak ja, že sme skákavali gumu? Alebo hrali vybíjanú alebo kto pozná hru krvavý dedko ešte spal. Myslím že najkrajšie detstvo sme mali ❤️.” Zuzka, tak toto si úplne vystihla!

Radujte sa z maličkostí!

Podľa fotografie, ktorú zverejnila na Instagrame, je niekde v duši stále malým dieťaťom, ktoré sa teší z maličkostí, rovnako ako mnohí z nás! “Milujem balóny, vždy si vyberám ten najkrajší ako všetci. No keby to môžem porovnať, keď som bola decko boli oveľa krajšie postavičky ako teraz. To kde sú tie pekne rozprávky o princeznách? Alebo Barbie? Teraz je dajaká Maša a medveď, toto mi vysvetlite – jakože dievčatko oblečené za babku to teraz je novodobá Barbie pre dievčatká? Či Jako? ?”

Plačková ako dieťa.

Plačková ako dieťa.

Zdroj/Foto: Instagram