Márií “Mary“ Bartalos mnohí predpovedali úspešnú hereckú kariéru, no do jej života vstúpil milovaný muž a dieťa, ktorí zmenili jej priority. Momentálne si tak užíva materskú dovolenku, pričom je jasné, že rodina dostala prednosť pred kariérou.

Bývalá hviezda seriálu Oteckovia sa pred troma rokmi po krátkej známosti vydala za tanečníka Adriánana konci júna 2019 mu porodila synčeka Noela. Aj keď mnohí diváci dúfali, že ju čoskoro uvidia opäť na televíznych obrazovkách, opak je pravdou.

Mária sa naplno venuje výchove synčeka, a zároveň pomáha manželovi v pohybovom štúdiu. Taktiež sa stala omnoho otvorenejšou a bez problémov vyjadruje svoje názory na kontroverzné témy v spoločnosti, akými sú potraty či očkovanie. Najnovšie otvorene priznala, že ju s jej milovanou polovičkou spája hlboká viera v Boha.

Herečka sa totiž pri príležitosti tretieho výročia svadby rozhodla podeliť so svojimi fanúšikmi s intímnym príbehom. ,,Som vďačná, najviac vďačná. A ďakujem práve Bohu, že ma s mojím Adriánom spojil. Na začiatku roka 2018 som sa modlila, aby som našla pokoj, istotu a lásku. Adi mi neskôr po našom zoznámení prezradil, že sa modlil, aby našiel ženu na celý život,“ napísala na sociálnej sieti.

Podľa jej slov sa za ňu modlila aj veľmi dobrá kamarátka, ktorá jej priala dobrého manžela. ,,Netrvalo to dlho a našli sme sa. Všetci sa prekvapili, keď sme pár mesiacov na to oznámili našu svadbu, je ťažké tomu rozumieť a vysvetliť tú istotu, ale vedeli sme, že naše spojenie je JEHO dokonalým dielom,“ dodala Bartalos.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/maria.bartalos