Čo sa raz zverejní, navždy na internete aj ostane! Toto si teraz môže povedať Nela Slováková, ktorej unikla fotografia zo súkromia. S priateľom si užívali relax vo vani a Nela túto fotografiu omylom pridala na sociálnu sieť!

[sociallocker]Víťazka reality šou Hotel Paradise je už nejaký ten rok šťastne zamilovaná. Svoju lásku k priateľovi Martinovi rada prejavuje aj na sociálnych sieťach, kde zverejňuje množstvo fotografii z dovoleniek, alebo sa pochváli darčekom, ktorý dostala.

Nela je známa tým, že rada ukazuje svoje dokonalé telo a nemá problém zapózovať aj v mini bikinách či bielizni. Tentokrát však trošku prestrelila, keď zverejnila fotografiu kde je nahá vo vani a zakrýva ju jej priateľ na intímnych partiách. Nešlo ale o zámer, pretože fotografia do pár minút zmizla z jej profilu. Nela sa zrejme pomýlila a vybrala fotku patriacu výlučne do súkromného archívu. O pár dní na to si robila žarty, že bude musieť asi pridať ďalšiu fotku omylom, pretože jej profil za týždeň navštívilo rekordne vyše milión sledovateľov.

Spomínanú fotku si môžete pozrieť TU!

 

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]