Jojkársky seriál Iveta si po prvej odvysielanej epizóde získal srdcia mnohých Slovákov. Tí na stránke televízie nešetrili chválou a komplimentami. Keďže však snímka zobrazuje aj život obyčajných ľudí v Trebišove, mnohí východniari sa po zhliadnutí novinky cítia dotknutí.

Seriál Iveta televízie JOJ pod režisérskou taktovkou Jána Hřebejka zaujal tisícky Slovákov. V komentároch nešetrili po odvysielaní prvej epizódy slovami chvály a uznania. Keďže je však dej zasadený do prostredia Trebišova (neskôr i Bratislavy), mnohí východniari sa po zhliadnutí cítia urazení či ukrivdení.

Na tieto pocity sa rozhodol zareagovať pre televíziu herec Milan Ondrík, ktorý v seriáli stvárňuje homose*uálne orientovaného modelingového guru Adriána. Niektorí obyvatelia Trebišova sa napríklad obávajú, či im po odvysielaní Ivety neklesne cestovný ruch. „Práve naopak, neklesne! Tento seriál pritiahne všetkých turistov. Ja si myslím, že všetci teraz zavítajú do Trebišova a budú hľadať všetky tie mestá, ktoré sa objavili v seriáli,“ baví sa so slovami, že tie miesta však nenájdu.

Ondrík, ktorý pochádza zo stredného Slovenska, taktiež všetkým odkázal, že snahou tvorcov rozhodne nie je nikoho ponížiť. „A myslím si, že rovnako sa bavím aj na Bratislavčanoch aj na východniaroch, pretože ich mám rovnako rád,“ vysvetlil. „Ten seriál je taký, že nejde čisto po humore, ide po skutočnostiach, po pravde a verte tomu, že sa dočkáte aj dojímavých situácií, pretože Hřebejk je pán režisér,“ navnadil na záver herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: Televízia JOJ