Či už ste absolútny kluďas a sviatky si užívate s maximálnou pohodou alebo vianočný fanatik, každá z nás túži mať na najkrajšie dni v roku aspoň nejakú milú pamiatku. Svoje o tom vie aj mladá žena Jasmine, ktorá sa pokúšala slávnostne odfotiť štvornohého muža svojho života.

Áno, nepochybujeme, že život osamote má určite svoje čaro (?????), avšak ten so psom je skutočne jedinečný, úžasný a plný nepredvídateľných situácii. :) Sibírsky husky menom Anuk, ktorého má po svojom boku mladá Jasmine, bol doslova jej vykúpením. Našla ho, keď mal iba 5 týždňov a v čase, kedy bojovola s duševnými problémami. “Keď som ho dostala, mala som samovražedné sklony a depresie, nemala som žiadnych priateľov alebo prácu a opustila som školu. Život som žila prakticky v posteli,” povedala pre BoredPanda.com. “Ďakujem, že sa dostal do môjho života, pretože bez neho by som bola pravdepodobne stále v posteli alebo horšie. Povzbudil ma k tomu, aby som sa dostala von na čerstvý vzduch a spolu sme urobili mnoho dobrého.”

Netrvalo dlho a Jasmine sa dostala z najhoršieho von. Keď sa rozhodla, že Anukovi urobí zopár vtipných vianočných fotografii, vtedy ešte ani len netušila, že obletia celý svet doslova ako víchor. Okrem iného ju husky prinútil aj ďalšiemu životnému kroku: “Chcem ísť študovať veterinu, prihlášku som si podala v tomto roku. Nič z tohto by sa nestalo bez toho, aby sa dostal do môjho života Anuk.” A nie, nemyslite si, že psík na vianočných snímkach trpí depresiami, prípadne je nahnevaný. Je to jednoducho iba dobrý ,,pózer”, ktorý vie presne vystihnúť vianočného ducha. :)

Foto: Instagram | Zdroj: BoredPanda.com