Úspešná speváčka, ktorá má okrem iného na konte aj nomináciu na ocenenie Grammy, priznala fanúšikom na sociálnej sieti zdrvujúcu správu. Po tom, čo sa lekári spočiatku domnievali, že kráska trpí len anémiou, jej laboratórne testovanie potvrdilo zriedkavý druh rakoviny.

Americká country speváčka Ashley Monroe si až doposiaľ užívala okrem svojej rodinky, 3-ročného synčeka Daltona aj skvelú hudobnú kariéru. 34-ročná nominantka na ocenenie Grammy si však pred pár dňami vypočula od lekárov zdrvujúcu správu.

Hoci sa spočiatku domnievali, že ide len o anémiu, napokon laboratórne testy potvrdili zriedkavý druh rakoviny krvi. „Spôsobuje to môjmu telu rozsiahlu anémiu, takže to cítim. Začínam chemoterapiu… Som vďačná, že existuje liečba, ktorá momentálne funguje proti tomu, čo škodí môjmu telu,“ napísala.

Najviac však ďakuje svojim najbližším, ktorí pri nej stoja: „Som vďačná za priateľov a rodinu, ktorí ma obklopujú, modlia sa a posielajú mi kvety, dovolia mi spoľahnúť sa na nich počas tejto šialenej kapitoly môjho života. Aj za môjho synčeka, anjela, pre ktorého bojujem najviac,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/ashleymonroemusic