Známa a úspešná superstaristka, ktorá pred rokmi zahviezdila na pódiu a odvtedy neúnavne pracuje na svojej kariére, potvrdila smutnú správu. Kráske diagnostikovali vzácny druh nádoru a za sebou má aj operáciu.

Známa bývalá superstaristka Markéta Konvičková (25) zahviezdila pred rokmi na pódiu po boku Dominiky Starej či Mira Šmajdu. Odvtedy prešlo veľa času, no kráska neúnavne pracuje na svojej kariére a okrem vystupovania vydáva stále nové hity a albumy. Fanúšikom však musela pred niekoľkými hodinami oznámiť veľmi smutnú správu. Nedávno vyšli na povrch aj chúlostivé informácie o známom superstaristovi, ktorý priznal lásku k mužovi.

Všetko sa začalo nechutným komentárom istého Čecha na jej Instagrame, keď blondínku obvinil z botoxového zákroku: “Zdá sa to len mne alebo Markéta vyzerá naozaj strašne? Ofina hrôza, vyzeráte ako opuchnutá paradajka. Stop, botox!” napísal speváčke necitlivý odkaz Zbyněk.

Tieto reči ale vyprovokovali speváčku, aby objasnila, aká vážna vec stojí za jej mierne zmenenou vizážou. “Zbyněk, je mi veľmi ľúto, že podľa vás vyzerám strašne a som ako paradajka. Aby som objasnila váš botox, pred pol rokom som začala puchnúť, prišla som o vlasy a splašili sa mi hormóny. Neskôr zistili, že sa jedná o vzácny druh nádoru,” šokovala Markéta, ktorá priznala smutnú správu o rakovine.

Sympatická EX-superstaristka má už ale to najhoršie za sebou: “Po operácii sa už dávam pomaly dokopy, ale vlasy už nezachránim. Dorastú časom.” Komentujúcemu mužovi s nevhodnou poznámkou poslala aj záverečné slová. “Dúfam, že keď si toto prečítate, tak sa hanbou prepadnete do zeme. Prajem vám krásny a hlavne zdravý život,” odkázala. My prajeme Markéte skoré zotavenie po zákernom ochorení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Za čias SuperStar po boku Dominiky Starej a Mira Šmajdu

Zdroj: Instagram/marketakonvickova │ Foto: Instagram/marketakonvickova, Tv Nova