Zo sveta americkej hudobnej scény prišla nečakane smutná správa. Vo veku len 23 rokov prišiel náhle o život úspešný spevák americkej verzie SuperStar, ktorý skončil v 19. sérii súťaže na úžasnom druhom mieste. Osudnou sa mu stala dopravná nehoda, keď sa vracal domov.

Vo veku 23 rokov prišiel nečakane o život americký spevák Willie Spence. Mladý talent sa v roku 2018 objavil na castingu do americkej verzie Superstar, a teda American Idol, s verziou piesne Diamonds od Rihanny. Porotu, divákov a fanúšikov svojím zamatovým hlasom očaril natoľko, že sa v 19. sérii prebojoval až na druhé miesto, pričom vyhral Chayce Beckham.

Podľa informácií Douglas Now mal však v utorok autonehodu v Tennessee, pri ktorej náhle prišiel o život. Portál TMZ vyzradil, že spevákovi v tragický deň opravovali defekt na pneumatike. Po oprave sa chystal vrátiť domov do Atlanty, no tam už nikdy nedorazil.

Zdroj z okolia rodiny potvrdil, že Willie mal vraziť na ceste do nákladného auta približne o 16-tej hodine v meste Jasper. Presné príčiny a okolnosti nehody nie sú nateraz verejnosti známe. V samotný utorok superstarista zverejnil na sociálnej sieti video, na ktorom si v aute spieva. V stredu mal naplánované taktiež vystúpenie v Trinity Baptist Church v Londýne. Pred niekoľkými týždňami zarmútila fanúšikov aj ďalšia smrť 43-ročného speváka z Pop Idol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com, FB/Douglas Now – Local News & Events │ Foto: YT/American Idol