Známy a najmä úspešný športovec, ktorý si skúsil aj rolu speváka či herca, sa odhodlal k veľkému kroku. John Cena v priamom prenose počas vysielania WrestleManie 33 pokľakol v ringu pred svoju priateľku a požiadal ju o ruku.

John Felix Anthony Cena Jr., svetu známy len ako John Cena, sa postaral o poriadne prekvapenie, ktorým zaskočil nielen všetkých prítomných fanúšikov, ale najmä svoju milovanú priateľku. John a Nikki Bella sa totižto zúčastnili najvýznamnejšieho wrestlingového podujatia, ktoré sa tento rok konalo na slnečnej Floride v Orlandu. Medzi účastníkmi sa mihli mnohé zvučné športové mená, no najväčšiu pozornosť na seba pútala práve táto zaľúbená dvojica, ktorá svoj vzťah posunula o level vyššie.

John Cena a Nikki Bella

John bol už raz ženatý, no jeho manželstvo dlho nevydržalo a po rozvode sa vyjadril, že netúži po ďalšom zväzku a ani po deťoch. 39-ročný svalnatý športovec zjavne zmenil svoj názor, keď sa odhodlal k obrovskému kroku počas priameho prenosu, kedy si pokľakol pred svoju krásnu priateľku. Wrestler dokonca prezradil, že už veľmi dlho čakal na tento moment, kedy sa jej mohol opýtať, či sa za neho vydá. Nicki neváhala ani sekundu a s veľkým nadšením súhlasila. Aj keď sa ich zásnuby odohrali pred širokou verejnosťou, obaja si túto krásnu a hlavne emotívnu chvíľku naplno užili.

Video: YouTube | Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com