Pred niekoľkými rokmi hviezdila v známej hudobnej šou Superstar, no už nejaký čas sa po nej akoby zem zľahla. Dnes je matkou dvoch detí a donedávna si užívala rodinnú idylku spoločne s manželom Kamilom.

Reč je o talentovanej speváčke z úplne prvej Superstar, Martine Šindlerovej. Tej víťazstvo v hudobnej šou uniklo len o vlások, keď skončila druhá za Katkou Koščovou. V tom čase mala Martina 16 rokov a začala si vzťah s členom vedenia STV Branislavom Záhradníkom. Ich láska trvala 4 roky a mladá speváčka sa odmlčala.

V júli 2008 prekvapila sobášom s bratislavským podnikateľom Kamilom, ktorému porodila syna a dcéru. Rodinnej idylke však už zrejme odzvonilo.“Martina už nejaký čas nežije s manželom v spoločnej domácnosti. Myslím, že je to viac ako pol roka. Chystajú rozvod. Onedlho už oficiálne nebudú manželmi. Martina to však nechce riešiť verejne,” povedal zdroj pre Fakt24.sk.

Podľa ďalších informácii, Martina chystá návrat na pódia a pripravuje nové pesničky. Objaviť by sa mala aj v markizáckej hudobno-zábavnej šou Chart Show.

Zdroj: Fakt24.sk, YouTube, | Foto: YouTube, Facebook