V slovenskom šoubiznise sa prevalil ďalší rozvod! Ten dvojica, ktorá spoločne vychováva aj dve deti, až doposiaľ tajila. K definitívnej bodke za ich vzťahom malo pritom dôjsť už v pred pár mesiacmi v lete.

Obľúbený herec, zabávač a stand-up komik Juraj Šoko Tabáček (40) už koncom minulého roka priznal, že s manželkou Klaudiou (40) neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Žiadosť o rozvod mala na súd podať práve ona, no Šoko dával ich 17-ročnému manželstvu ešte veľkú šancu na záchranu a bol odhodlaný bojovať o budúcnosť svojej rodiny.

Šokovi sa pritom v práci mimoriadne darí a nemôže sa sťažovať ani na príliv ponúk. Práve nabitý diár mal byť ale jedným z dôvodov pribúdajúcich hádok. Herec bol však rozhodnutý využiť naklonenú šťastenu a dopriať rodinnému rozpočtu pekné sumičky peňazí.

Ako práve vyplávalo na povrch, podľa informácií Plusky akékoľvek snahy dvojice o záchranu manželstva definitívne stroskotali. Klaudia, s ktorou Šoko vychováva v Žiline 8-ročného Jakubka a 4-ročnú Adelku, je už od leta slobodná žena. Herec tak smutnú správu tajil pred verejnosťou približne tri mesiace. To, akým spôsobom si podelili starostlivosť o deti, nie je nateraz známe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ, Facebook/Juraj Tabaček, Inkognito