Hoci od smrti kráľa popu ubehlo už osem rokov, spevák má stále mnoho neodkrytých tajomstiev. Najnovšie sa bulvár znova krúti okolo jeho nepriznaného syna, ktorého mal mať s istou speváčkou. Nuž, bez vetra sa ani lístok nepohne, no v tomto prípade domýšľavým médiám nahráva aj neuveriteľná podoba mladého muža s Michaelom Jacksonom.

Titulom nepriznaného syna kráľa popu sa môže hrdiť Brandon Howard. Skutočnosť, že v jeho žilách koluje krv zosnulého speváka, potvrdzuje aj jeho povolanie. Tridsaťpäťročný Brandon je americký popový a r’n’b spevák a producent.

Skrytí v piesni

Jeho matkou je speváčka Miki Howard, ktorá začiatkom osemdesiatych rokov spolupracovala práve s Michaelom Jacksonom. Navyše, Brandon od narodenia udržiaval kontakt nielen s Michaelom, ale aj celou jeho rodinou, ktorá ho vraj inšpirovala k hudobnej kariére. Platilo to však aj opačne, práve Brandon s matkou mali byť inšpiráciou pre jeden z jeho najväčších hitov – Billie Jean.

V známej skladbe spieva o tom, že Billie Jean nie je jeho milenka a nemá s ňou dieťa. Išlo o prezývku Brandonovej matky.

Okolie a známi (ne)vedia…

Brandon môže byť so svojou kariérou spokojný. Pracoval ako producent pre veľké vydavateľstvá a niekoľko jeho hitov sa dostalo do veľkých hitparád. O tom, či sa naozaj „potatil“ sa špekuluje od roku 2014. Obe rodiny dohady vtedy popreli a celú kauzu veľmi rýchlo zamietli pod koberec.

Vody však zamútil spevák a producent Akon, spolupracujúci s Brandonom a kedysi i Jacksonom.

V istej talkshow sa vyjadril, že skutočne verí, že Howard je utajovaným synom Jacksona.
syn kráľa popu Michaela Jacksona

V tomto roku, zdá sa, prišlo definitívne rozuzlenie, i keď ešte nie oficiálne potvrdené.

Anonymný zdroj z blízkosti rodiny Jacksonovcov bulváru prezradil, že podľa opakovaných výsledkov testov DNA je Brandon na 99% synom legendárneho speváka.

syn Michaela Jacksona Brandon

No je treba niečo viac na potvrdenie, ak ešte porovnáte jeho fotografie so zosnulým spevákom? Ten vzhľad. Tie črty. Ten výraz. Veď posúďte sami!

[poll id=”67″]

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: YouTube.com, Instagram