Už dlhšiu dobu sa povrávalo, že slovenská herečka tvorí pár s novým mužom. Všetko však bolo utajované a nikdy s tým na verejnosť nevyšla. Dnes je tomu úplne inak a svoj nový vzťah už netají. 

Andrea “Karny” Karnasová je obľúbenou herečkou, ale priazeň divákov si získala i vďaka tomu, že prepožičala hlas Monice v seriáli Priatelia. Taktiež si zahrala v známych seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák a po novom dokonca hrá i v novom projekte televízie JOJ s názvom 1890. Po rozchode s predošlým partnerom si nechala chvíľu pre seba, no dnes už vieme, že na lásku nezanevrela a po jej boku je nový chlap. Na otázku, či je to jej nový partner odpovedala veľmi stroho: „Áno, je, ale už sme spolu dlhšie.“

Herečka sa v spoločnosti objavuje, vo väčšine prípadov s kamarátkami, no na premiéru českého filmu Masaryk si dovolila so sebou vziať Róberta. Herečka je vo vzťahu s týmto mladým fešákom už niečo vyše roka, no nepovažovala to za dôležité pre verejnosť. Možno sa časom dočkáme i svadby a na scéne bude nový manželský pár. Nuž, nechajme sa prekvapiť ako to herečka v blízkej alebo ďalekej budúcnosti vymyslí.

Ich spoločnú fotku si môžete pozrieť TU.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com