Pred piatkovým duelom všetkých zaskočila nečakaná informácia o tom, že súťažiaca Lenka bez slova ušla z Farmy. Našťastie je doma a v poriadku, no Markíza sa rozhodla narobiť vo svojom štábe poriadky, pričom títo ľudia dostali okamžitý vyhadzov!

Dlhoočakávaný piatkový duel, v ktorom sa mali proti sebe postaviť Miška Štefániková spolu s Lenkou Horníkovou, sa napokon nekonal. Mladá mamička niekoľkomesačného bábätka sa mala krátko pred duelom psychicky zrútiť a utiecť zo statku smerom domov. Evelyn tak po príchode do duelantskej chatky všetkých farmárov poriadne prekvapila informáciou, že do duelu nastúpi namiesto nej Monika Siposová. Celý duel bol pritom poriadne šokujúci a na záver došlo k nečakanému odchodu herečky Kataríny Brychtovej.

Ako sa ale podarilo brunetke utiecť, ak sú priestory Farmy monitorované kamerami a strážené SBS-kármi? Na túto záhadu nevedel odpovedať ani zákulisný člen štábu, ktorý pre Plusku prezradil, akú mal celý incident dohru: “Keď zmizla, všetci ju dlho hľadali. Mysleli si najprv, že sa iba niekde stratila, no potom im došlo, že musela zdrhnúť. Napokon ju chytili na ceste. Ochrankári totálne zlyhali a po tomto incidente ich televízia komplet vymenila. Dievčine sa mohlo večer čokoľvek stať,” prezrádza.

Markíza si po tomto incidente aj napriek výmene personálu na hlavu popol nenasypala a zo všetkého viní otvorenosť priestorov: “Takéto niečo sa nám stalo prvýkrát. Areál nakrúcania je však otvorený a pomerne rozľahlý, a tak je nemožné mať pod kontrolou kompletne celú plochu,” dodáva PR manažérka televízie Michaela Hircová. Lenka je však už doma a dokonca zverejnila na sociálnej sieti aj svoju prvú fotku.

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, YouTube