16. októbra sa na markizáckom statku odohral nepríjemný incident, ktorý prilákal k televíznym obrazovkám tisíce zvedavých divákov. Večerný program si od osudného dňa zapínalo množstvo divákov, pričom každý z nich bol zvedavý predovšetkým na fyzický útok Mateja Jurkoviča. Po takmer troch týždňoch sa Slováci dočkali a na obrazovkách konečne uvideli to, po čom ich oči bažili dlhé dni. Teda takmer…

Reality šou Farma 11 privítala v prvom týždni vysielania 16 súťažiacich, pričom za západ okrem iných bojoval aj Matej Jurkovič a stranu východu reprezentoval Rastislav Mojsej. Takmer rovesníci si však nevedeli prísť na meno už od úvodných dní, kedy medzi nimi nastali prvé konflikty. Osočovanie, vyhrážanie sa či hádky pri stole takmer vyústili do fyzického konfliktu, ktorý údajne nenastal len z dôvodu, že dvojicu oddeľovala pomyselná čiara medzi tímami súťažiacich.

Všetko sa však zmenilo 16. októbra, kedy bol z dôvodu hrubého porušenia pravidiel vyradený farmár týždňa Matej. Po verbálnej výmene názorov atakoval Rasťa „hlavičkou“, po ktorej narazil do zárubne a musel podstúpiť lekárske vyšetrenie. Incident okamžite rozpútal na statku vášne a kým niektorí sa z reakcie napadnutého súťažiaceho vysmievali, iní sa mu snažili podať pomocnú ruku.

Detaily z útoku farmára Mateja: Takto napadol Rasťa krok po kroku!

Kritické minúty po roztržke ešte sprevádzali hanlivé vyjadrenia z rôznych strán, až kým nezakročila moderátorka Evelyn s hospodárom Martinom. Napriek skutočnosti, že diváci očakávali zverejnenie celej situácie priamo na televíznych obrazovkách, Markíza im poskytla len cenzurovanú verziu. Plné znenie ataku však zverejnila vo Farme X-tra s Martinom Šmahelom, ktorý tentokrát privítal ako hostí práve hlavné tváre obľúbenej šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Incident sa odohrá v 14. minúte

Zdroj: Markiza