Uplynulá noc bola mimoriadne dramatická pre ženu zo Senca, ktorá sa stala obeťou neznámeho násilníka. Muž na ňu zaútočil v nočných hodinách na dobre osvetlenej ulici, pričom z hrozného zážitku sa spamätáva ešte teraz.

Na frekventovanej ulici v Senci zažila uplynulú noc Katarína dramatické chvíle, keď ju priamo na Námestí prepadol neznámy muž. Šokovanej obeti sa násilník vyhrážal zabitím ak začne kričať a nedá mu všetky veci, ktoré mala pri sebe. Zarážajúci je najmä fakt, že celý incident sa odohral pri policajných bytoch, pričom napadnutá žena žiada prostredníctvom sociálnej siete prípadných svedkov o súčinnosť.

„Chcem vás varovať, hlavne ženy, dávajte si pozor! Včera vo večerných hodinách bola som prepadnutá na Nám. 1. mája pri policajných bytovkách. Aj ja som myslela, že v centre všade svetlo, nič sa mi nemôže stať, pod hrozbou: ‚Nekrič, buď ticho, lebo ťa zabijem.‘ Strhol mi ruksak, telefón fuč, kľúče, keby ste niekde našli, peňaženka s peniazmi a s dokladmi, ale to jedna dobrá duša to večer odovzdala na polícii, samozrejme, bez peňazí. Aspoň doklady nemusím vybavovať, aj týmto tu chcem tej pani poďakovať, hoc tam na polícii v noci neviem, či som to spravila. Ďakujem. Peňaženka sa našla na ul. Hollého. Ešte som tam mala aj kartičku na autobus. Som trochu doudieraná, ale hlavne v šoku, kde tento svet speje. Ešte aj teraz sa trasiem, samozrejme, nevyspatá, unavená, lebo kvôli takému som strávila celú noc na polícii a všetko stokrát opakovať. Ešte raz, dávajte si pozor a za každé info budem vďačná,“ varovala pred násilníkom zhrozená Senčanka. Buďte obozretní!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/K.L.Z