Šport UTOPIL sa náš majster v kulturistike († 27): Zachraňoval syna, no…!

UTOPIL sa náš majster v kulturistike († 27): Zachraňoval syna, no…!

Pred niekoľkými hodinami prišla od banskobystrickej polície smutná informácia. Vo vodnej nádrži Teplý vrch sa utopil len 27-ročný mladý muž. Ako ale vysvitlo neskôr, išlo o dvojnásobného majstra Slovenska v kulturistike, ktorý navyše zachraňoval nevlastného syna.

Len pred pár hodinami zarmútila verejnosť správa o ďalšom utopení sa mladého človeka vo vodnej nádrži Teplý Vrch v okrese Rimavská Sobota. 27-ročný muž zmizol pod hladinou, a keď ho hasiči objavili, bolo už na záchranu neskoro. Ako najnovšie uviedol Nový Čas, išlo o dvojnásobného majstra Slovenska v kulturistike dorastencov, foto >>> TU <<<.

Robert bol pri vode so svojou priateľkou Luciou, dcérkou Natálkou a nevlastným 10-ročným synom Vladkom. Chlapec sa mal s Robertom paddleboardovať, keď sa pošmykol a spadol do vody. Kulturista neváhal a skočil okamžite za Vladkom, ktorého sa mu síce podarilo zachrániť, no sám sa vyčerpal natoľko, že napokon zmizol pod hladinou.

Pracovníci z pláže okamžite vyrazili na záchrannú akciu na člne, no aj tak už Robertovi nebolo pomoci. Prevádzkar Tibor Oštrom vyzradil, že športovec ani chlapec nemali na sebe vesty, ktoré boli pripnuté na paddleboardovej doske. Po tragédii bolo dieťa na mieste ošetrené záchranármi, kým zúfalú priateľku Luciu musel ratovať privolaný psychológ. Obrovský smútok prežíva aj Robertova rodina, príbuzní a známi, ktorí sa nevedia z tragédie spamätať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Nový Čas, Teplý vrch

Exit mobile version