Vera Wisterová (42) prežíva nočnú moru ako zo zlého filmu. Sympatická moderátorka prišla o svojich synčekov, ktorých jej uniesol manžel Jeremy Hulsh (40) a zmizol s nimi v ďalekej Amerike. Vera prehovorila so slzami na krajíčku o najhoršom dni života!

Vera Wisterová prežíva strašné dva týždne, ktoré sa začali nečakaným únosom jej milovaných synčekov. Theo (5) a Harlow (8) trávili čas so svojím otcom Jeremym v nákupnom centre v Bratislave, keď sa po nich zľahla zem. Moderátorka tak k dnešnému dňu nemá ani tušenia, kde sa jej deti nachádzajú, hoci vie, že boli unesené do Ameriky.

Pre Nový Čas sa zdrvená žena a matka rozhodla prehovoriť o nočnej more, ktorú momentálne prežíva: „Dnes je to 14 dní, čo som nevidela deti, ani nemala o nich žiadne informácie, ani neviem, kde sú, ani neviem, ako sa majú. 24. október je najhorší deň môjho života. Ja som od prvej chvíle až doteraz cítila šialený strach o deti a bezmocnosť a naozaj sa veľmi trápim,“ hovorí užialená Vera, ktorá ledva zadržiava slzy.

Aj keď Jeremy Veru na internete očierňuje a obviňuje z nepekných vecí, moderátorka všetko poprela so slovami, že s manželom nemieni hrať ping-pong cez médiá: „Mne je veľmi ľúto ľudsky, že sa rozhodol ísť touto cestou, a okrem toho, že uniesol naše deti v tričkách bez toho, aby si mohli zobrať svoje plyšové zvieratká, ktoré brali všade so sebou, bez toho, aby by sa mohli rozlúčiť so svojou rodinou, so svojimi kamarátmi,“ potláča opäť plač a jedným nádychom dodáva, že deti od nej nikdy neboli tak dlho odlúčené. Na záver ale odvetila, že jej ostáva len dúfať a modliť sa: „Ja sa snažím naozaj fungovať kvôli našim deťom najlepšie ako viem a snažím sa to prežiť.“ Držíme palce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/verawister