Len pred necelými dvoma týždňami si svoje „áno“ povedali Adela (36) a Viktor Vinczeovci (26). Túto udalosť sledovalo cez média takmer celé Slovensko. Veľa ľudí momentálne zaujíma, či mladomanželia plánujú prírastok do rodiny. Adela spoločne s manželom Viktorom zavítali do relácie Nočná pyramída, ktorú vysiela Rádio Slovensko. 

Adela Vinczeová v rámci relácie Nočná pyramída na Rádiu Slovensko odpovedala okrem moderátorkiných otázok aj na maily divákov. Až v desiatich mailoch bola otázka v znení: Či plánujú deti, kedy a ako sa budú volať. Adela pohotovo odvetila, že deti neplánujú, ale určite by ich radi privítali. „Apelujeme na reinkarnačné oddelenie, že sa deti budú mať u nás dobre, a už ako nám Pán Boh dopraje, to je vo vyššej moci,“ dodala s humorom.

Moderátorku relácie následne zaujímalo, či Adelu napadla i možnosť adopcie. „Teraz neviem na toto odpovedať, ale tá myšlienka sa mi páči. Poznám veľa ľudí, ktorí toto urobili a vnímam to skôr pozitívne, ale neviem, či sa to bude týkať nás,“ vysvetlila víťazka súťaže OTO.

Mohlo by vás zaujať: Viktor sa pochválil originálnym svadobným darom: Takúto krásu ste ešte nevideli!

Nečakané správy po svadbe Banášovej a Vinczeho: Je na ceste bábätko?

Zdroj: rtvs.sk | Foto: Instagram