Románik pubertálnej Giuliany so Šimonom Koleňom stroskotal pri výmene telesných tekutín. Nie však takých, aké by ste predpokladali. Farmárske duo sa rozpadlo v osudnú noc, kedy mladá študentka omočila pracovitého sympaťáka v sluhovskej stodole. Zdá sa, že ani jednému z účinkujúcich už ten druhý nechýba.

Šimon krátko po afére so Santi našiel útechu v nežnej Alex. 18-ročná Bratislavčanka mu nezostala nič dlžná a na statku si, ako sa zdá, vyčlenila nový cieľ jej túžob. „Už je čas na niečo nové,” Giuliana priznala v súkromnom rozhovore medzi ňou a Filipom Jánošom, pričom následne netajila, že jej do oka padol pomocník Tamás Kassai.

„Vidím, že sa nepáčim tomu Tamásovi, ale všetko je možné,” tmavovláska neskrývala svoje pohnútky a následne do kamery priznala, čo ju na tanečníkovi okúzlilo: „On neni, že som do neho zaľúbená, ale proste sa teším, že je tu taký pekný, nový, vysoký.” 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Santi si je však svojej pozície na Farme dobre vedomá, a tak ani s 22-ročným študentom z Bratislavy to nevidí na vážny vzťah. „Nemyslím si, že ja sa jemu páčim, lebo on je taký strašne vážny, chcel by podľa mňa skôr také slušné dievča, ale aspoň sa tu mám na koho pozerať,” dodala so smiechom, a tak je možné, že čoskoro to bude na statku opäť iskriť.

Zdroj: voyo.markiza.sk l Foto: markiza.sk, voyo.markiza.sk