Piatok 13. sa odohralo veľké finále Farmy 7 medzi Tomášom Mrvom a Luciou Mokráňovou. Tomáš mal u divákov obrovskú podporu, o čom svedčia aj SMS hlasy, ktoré mu poslali. Dnes je však všetko úplne inak. 

[sociallocker]Z celkového počtu 59 000 hlasov dostal Tomáš vyše 50 000. Mrvovi držalo palce celé Slovensko, pretože podľa nich bol pracovitý, povedal vždy čo si myslel a výhru si jednoducho zaslúžil. Mladý Trnavák si chcel výhrou v reality šou splniť svoj veľký sen a otvoriť si vlastnú pizzeriu. Všetko sa však zmenilo v pondelok, keď Tomáš a Lucia prijali pozvanie a stali sa hosťami v Teleráne.

Krátko pred rozhovorom s finalistami sa na Facebooku objavila fotka s informáciou, že Tomáš sa rozhodol Lucii venovať polovicu svojej výhry. Tento fakt však poriadne nahneval divákov, ktorí začali na Tomáša útočiť prostredníctvom komentárov. „Sklamal si veľa ľudí, čo ti posielali hlasy. Načo ti ich posielali? Toto nie je o geste,“ reagujú Slováci. „Zbytočne vyhodené peniaze za SMS, keďže si to delia. Tomáš, chcel si to vyhrať, lebo musíš. A teraz toto,“ písalo  sa v komentároch. „Načo sme posielali SMS? Teda aj pre Luciu. Načo bolo toto divadlo? Nikdy viac sa nezapojím do niečoho takého, škoda peňazí, keď teraz Tomáš robíš toto. Lucia by tebe určite nedala polovicu,“ pridávajú sa ďalší nahnevaní diváci.

Paradoxom je, že v celom Teleráne sa Tomáš odpovedi, či sa s výhrou podelí, vyhýbal a na otázku, čo plánuje urobiť s výhrou, odpovedal takto: „Mám v hlave jasno, ale čo mám povedať, keď tie peniaze ešte nemám? Keď prídu, potom poviem. Zajtra tu možno nebudem. Prídu potom mojej mamine na účet. A ona povedala, že: ‚Prídu na môj účet, ja Lucii nič nedám!‘“ povedal víťaz farmy.

Táto fotka pobúrila všetkých Tomášových priaznivcov
Táto fotka s nadpisom pobúrila všetkých Tomášových priaznivcov

Zdroj | Foto: Facebook[/sociallocker]