Erika Judínyová (48) patrí k stáliciam televízie Markíza so šoubizovou reláciou Smotánka, ktorú sledujú tisícky divákov. Moderátorka bola známa aj vďaka ultrakrátkym sukniam či vulgárnym výstrihom. Tomu všetkému však zjavne odzvonilo!

Erika Judínyová je hlavnou tvárou Smotánky už celé roky. Za dlhý čas vystriedala rôzne outfity, ktoré rozhodne patrili k tým odvážnejším. Moderátorka nemala nikdy problém natiahnuť sa do ultrkrátkej sukničky či ukázať nadupaný, miestami vulgárny dekolt.

Hoci to k šoubizovej relácií vždy patrilo, tvorcovia a štylisti sa zrejme zhodli, že vzhľadom k tomu, že Erika už nemá 30, no ani 40 rokov, bude pôsobiť lepšie, ak blodnínke ako aj priestorom dodajú viac elegancie a noblesy.

V roku 2017 sa teda Smotánka presťahovala do luxusných priestorov reštaurácie, odkiaľ Erika občas moderuje dokonca posediačky. Najväčšou zmenou však prešla ona samotná, keďže v posledných týždňoch je oblečená naozaj ukážkovo a maximálne štýlovo. Dlhé róby či saká Erike mimoriadne pristanú a s jemným líčením a jednoduchým účesom pôsobí ako naozajstná dáma šoubiznisu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/smotanka_official, tvmarkizaofficial