Jedna z najúspešnejších účastníčok talentovej šou Superstar si na konto pripísala ďalší triumf. Sympatická speváčka Martina Schindlerová sa na sociálnej sieti Instagram pochválila vytúženým úspechom, za ktorým išla doslova niekoľko rokov!

33-ročná speváčka Martina Schindlerová nie je len hudobníčkou, no predovšetkým mamou dvoch detí. Sympatická hviezda z prvej série šou Slovensko hľadá Superstar mala síce dlhodobo našliapnuté na fantastickú kariéru, avšak pódiá vymenila za rodičovské povinnosti a štúdium na vysokej škole. Aj keď sa po rozvode opäť vrátila na výslnie šoubiznisu a deti jej podrástli, študovať mienila aj naďalej až do úspešného konca.

„Vážení a milí, dovoľte mi sa vám pochváliť, žeeeee už som doktorka PhD. a mám titul za menom,“ napísala hrdá Martina k fotografii s kyticou kvetov. „Tento týždeň som úspešne ukončila svoje trojročné doktorandské štúdium na fakulte práva na Univerzite Komenského v Bratislave obhajobou dizertačnej práce. Bol to nervák, ako každá štátna skúška, darmo, už mám deti a kadečo v živote za sebou,“ dodala speváčka, ktorá tak má na konte ďalší úspech.

Ako zdôraznila, tituly si k menu nepíše, no znamenajú pre ňu určitú pečiatku, že štúdium skutočne dokázala zvládnuť. „Som dôkazom toho, že všetko vo vašom živote je možné, že každý váš sen, ktorý záleží od vás (nie od niekoho iného) sa vám splní, keď sa rozhodnete, že to chcete zažiť. A môže to znieť akokoľvek bláznivo, je to reálne,“ povzbudzuje aj ostatných, pričom poďakovala nielen svojim kolegom, ale aj študentom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/schindlerovamartina