Jennifer Aniston (51), jedna z najúspešnejších herečiek Hollywoodu, vyzdvihla kvality slovenskej prezidentky, keď ju na sociálnej sieti Instagram spomenula v jednom zo svojich denných príbehov. Americká hviezda zo seriálu Priatelia, ktorá si zahrala aj v mnohých úspešných komédiách, ju zaradila medzi najmocnejšie ženy sveta!

51-ročná držiteľka cien Emmy i Zlatý glóbus zverejnila v priebehu uplynulých hodín fotografie a mená žien, ktoré podľa nej patria k najvplyvnejším osobnostiam sveta. K Angele Merkelovej, Kamale Harris či novozélandskej premiérke Jacinde Ardern zaradila aj slovenskú prezidentku Zuzanu Čaputovú, pričom herečku sleduje viac ako 36-miliónov užívateľov sociálnej siete.

„Zatiaľ čo je svet plný odolných ľudí, ktorí nedokážu ustáť zmenu… Svet sa už zmenil,“ napísala herečka k príspevku, ktorým chcela poukázať na zvyšujúci sa počet žien vo svetovej politike. Okrem Jennifer však na hlavu štátu poukázal aj magazín Forbes, ktorý ju v každoročnom rebríčku zaradil medzi sto najvplyvnejších žien sveta na 83. miesto.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/JenniferAniston, zuzana_caputova