Aneta Parišková (47) si v uplynulom období prešla mimoriadnou životnou skúškou, kedy jej kolená podlomilo zákerné ochorenie. Sympatická blondínka sa však nevzdala a s rakovinou bojovala zo všetkých síl, a predovšetkým s úsmevom.

Po boku Anety po celý čas stál jej manžel Miroslav Polakovič, ktorý neváhal a aj napriek pracovným povinnostiam v USA sa okamžite vrátil domov, aby bol svojej partnerke nápomocný. V polovici septembra sa napokon moderátorka, ktorej bol diagnostikovaný non-hodginov lymfón v oblasti srdca, objavila na obrazovkách TV JOJ, kde moderovala správy v krátkej vkusnej parochni.

V nedeľu (7. februára) však prekvapila všetkých fanúiškov, keď na sociálnej sieti Instagram zdieľala fotografiu s novým zostrihom, ktorý jej dodal šmrnc a vyzerá s ním doslova fantasticky! “Päť mesiacov po chemoterapii je už možné vytvoriť mi na hlave nejaký účes. A tak dnes budem prvýkrát vysielať bez parochne. Moje “náhradné vlasy” rada darujem niektorej spolubojovníčke, ktorá ich teraz potrebuje,” napísala k snímke, ktorou mnohým vyrazila dych.

Aneta s parochňou

Aneta dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official