Šoubiz Úžasná premena Ľubice: Rozchod, výpoveď a podpora Chrisa Powella!

Úžasná premena Ľubice: Rozchod, výpoveď a podpora Chrisa Powella!

Ľubica Mrázová je v poradí ôsmou účinkujúcou v šou Extrémne premeny Slovensko, pričom bola za druhú šancu na život nesmierne vďačná. S podporou Maroša Molnára bola rozhodnutá bojovať za svoj nový výzor, no nebolo to tak jednoduché, ako si pôvodne myslela.

Ľubica na začiatku premeny vážila 131 kilogramov, pričom ju v úvode podporil aj samotný Chris Powell. Po bootcampe sa naplno pustila do chudnutia, v dôsledku čoho mala pravidelné tréningy priamo v posilňovni Maroša Molnára a stravu jej pripravovala mama, keďže Bratislavčanka bola ako bankový poradca veľmi zaneprázdnená.

Počas natáčania ju však takmer vôbec nepodporoval jej partner Rasťo, ktorý priznal, že ich spoločnou záľubou je práve jedlo. V živote Ľubice sa tak dostal na druhú koľaj, čo znášal len veľmi ťažko. Dvojica ale túžila po bábätku a 37-ročná Slovenka tomu podmienila všetku energiu. V priebehu premeny si však čoraz viac začala uvedomovať, že sa neustále prispôsobuje priateľovi, a zároveň nemá kvôli práci dostatok času.

Najprv sa rozhodla podať výpoveď a naplno sa venovať zmene životného štýlu. Rovnaký krok chcel dokonca spraviť aj Rasťo, ktorý mienil schudnúť pár kíl navyše, no došlo k ďalšiemu zvratu. Ľubica sa rozhodla od svojej polovičky odsťahovať, a aj keď sa spočiatku zdalo, že pôjde iba o pauzu, v jednom z domácich videí napokon na pár sekúnd ukázala nového priateľa.

I keď sa hviezda ôsmej epizódy šou Extrémne premeny veľmi snažila, váha jej išla dole len veľmi pomaly, a dokonca istú dobu aj stála. O to viac bolo pre Molnára otázne, ako skončí finálne váženie. Všetko napokon dopadlo nad jeho očakávania, keďže zanietená žena schudla krásnych 54 kíl a s radosťou sa pýšila váhou 77 kilogramov. Prostredníctvom videa ju pochválil aj Chris Powell, ktorý jej premenu v priebehu roka intenzívne sledoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: FB/Extrémne premeny Slovensko, markiza.sk

Exit mobile version