Zuzana Norisová (40) patrí nepochybne k našim najväčším kráskam a jej „Ššš, šepotám“ scénku si pamätá aj mužské osadenstvo. Hoci vždy vyzerala skvele, najnovšie prekvapila aj dokonalou figúrou. Kilečká navyše sú totiž fuč!

Herečka Zuzana Norisová sa stala hviezdou už v časoch muzikálu Rebelové, kde utkvela v pamäti všetkých najmä scénka s pesničkou „Ššš“. Aj po rokoch je však stále kočka a sympatie si získala opäť ako Miša v mimoriadne sledovanom seriáli Milenky.

So svojimi kolegyňami sa pritom vrátili na filmové plátna v novej snímke Šťastný nový rok. Norisová okrem toho zahviezdila aj v poslednej sérií českej šou Tvoje tvář má známý hlas. Hoci o nej na Slovensku nebolo chvíľku počuť, napokon sa objavila na nedávnej filmovej premiére v bratislavskom kine.

Všetkým prítomným pritom vytrela zrak svojou skvelou premenou. Zuzka totiž zatočila s pár kilečkami navyše a razom sa premenila na kráľovnú večera. Všetko zaklincovala obtiahnutou červenou róbou, perfektným účesom aj líčením s výrazným červeným rúžom. No nevyzerá výborne?

Zuzka v minulosti

Zuzana dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Milenky, Peter Frolo