Ak patríte k fanúšikom kvalitnej hudby, ktorá naštartuje každú bunku vo vašom tele, v tom prípade by ste mali zbystriť pozornosť. 7. augusta 2019 totiž odštartuje 26. ročník veľkolepého festivalu Sziget v Budapešti, ktorý ohlásil svojho prvého headlinera!

Festivalu Sziget sa každoročne zúčastní približne pól milióna ľudí z viac ako 100 krajín z celého sveta. Tentokrát sa bude celá akcia odohrávať v termíne 7 – 13. august 2019, pričom hlavnou tvárou festivalu bude charizmatický Angličan Ed Sheeran. Autor skladieb “Shape of You”, “Photograph” či “Thinking Out Loud” otvorí brány veľkolepej akcie 7. augusta, pričom lístky budú verejnosti dostupné už o pár dní.

27-ročná hviezda popmusic z Halifaxu začala svoju kariéru na ulici, pričom sa mu po množstve prebdených nocí u rôznych priateľov podarilo obsadiť prvé priečky svetových hitparád. Spevák sa len prednedávnom oženil so svojou dlhoročnou partnerkou Cherry Seaborn, s ktorou sa pozná ešte z čias strednej školy. V prípade, že nie ste fanúšikom veľkých festivalov, lístok si môžete zakúpiť aj na jediný deň, kedy bude vystupovať práve váš obľúbený interpret. Okrem toho sa v rámci turné objaví i v stovežatej Prahe 07. júla!

Video: YouTube | Foto: hdqwalls.com