Otto Weiter (65) prežíva po tom, ako pochoval lásku svojho života, ťažké chvíle. Musel sa totiž vrátiť do domu, kde spolu s manželkou Andrejkou strávili šťastné roky. Podľa najnovších informácií tam však nie je sám a prekonať náročné obdobie mu pomáha táto žena.

Spevák veľkých šlágrov si momentálne prechádza jedným z najbolestivejších období v živote. V pondelok musel nečakane pochovať lásku Andreu Fischer, ktorá odišla na večný odpočinok vo veku 47 rokov. Pitva odhalila, že jej náhlej smrti prechádzal nepekný pád v kúpeľni. Otto Weiter je po úmrtí manželky na absolútnom dne a podľa slov Maji Velšickej vyriekol aj veľmi smutné slová o svojom ďalšom živote.

K aktuálnemu psychickému stavu speváka sa vyjadrila napokon aj Eva Máziková, podľa ktorej ho to najhoršie ešte len čaká. Rodinný kamarát Norbert Meszároš teraz pre Plusku vyzradil, ako na tom je po návrate do domu v Zálesí. Kým na náročnom pohrebe mu vo veľkej miere pomáhala dcéra Andrea z predošlého manželstva, v dome s ním trávi čas ktosi iný. “Dcéra Andrea už odišla preč, ale je s ním jedna kamarátka jeho milovanej manželky Andrejky, ktorá sa o neho teraz stará. Ona mu aj navarí a postará sa o neho. Takže o Otta je v týchto dňoch dobre postarané,” upokojuje všetkých.

Dodal tiež, že aj on sám spevákovi pomáha ako sa dá a sú v každodennom kontakte. Pre Otta plánuje v blízkej budúcnosti výlet, na ktorom by prišiel na iné a pozitívnejšie myšlienky. A hoci sa musí pozviechať z dna, podľa Norberta je na dobrej ceste: “Zatiaľ je to pre neho veľmi čerstvé, prekonať sa to nedá zo dňa na deň. Konečne sa lepšie vyspal, lebo doteraz to celé zle prežíval, prezradil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Andrea Fischer, Otto Weiter