Viete si predstaviť, že by ste sa v 23. rokoch museli zrazu začať starať o dcéru aj o vnuka? Myslíme, že určite nie! Tom Connolly z Austrálie však tento príbeh zažil. 23-ročný Austrálčan študoval na univerzite a popri tomu sa venoval atletike. Jeho bežný život sa zmenil, keď sa rozhodol, že bude zároveň aj otcom, aj starým otcom. 

Tom sa po rokoch stretol so svojou sesternicou Angelou, ktorá mala v tej dobe 17 rokov a bola bezdomovkyňa. To však nebolo všetko. Ako sa ďalej ukázalo, Angela bola v 32. týždni tehotenstva a otec jej dieťaťa bol vo väzení. Tom a jeho sesternica si boli v detstve veľmi blízki, preto sa mladý atlét rozhodol, že ju nemôže nechať na ulici samú a tehotnú.

Tom chcel Angele a jej dieťaťu zabezpečiť stabilný domov, preto sa rozhodol svoju sesternicu adoptovať. Keďže adopcia prebehla legálne, Tom sa stal podľa zákona otcom svojej sesternice a starým otcom jej dieťaťa. Angela porodila syna a Tom sa vzdal študentského života a snaží sa vytvoriť domov pre jeho dcéru a vnuka.

Zdroj: providr.com | Foto: Facebook