Do sveta sa dostala ďalšia radostná správa, ktorá hovorí o tom, že svetový šoubiznis sa tento rok rozrastie o ďalšie prominentné dieťatko. Tentokrát sa o to postará známa herečka, komička, scenáristka a spisovateľka s indickými koreňmi, ktorá sa vo svojich 38. rokoch stane po prvýkrát mamou. 

Vera Mindy Chokalingam, svetu známa pod umeleckým pseudonymom Mindy Kaling, sa do širšieho povedomia verejnosti zapísala ako Kelly Kapoor z úspešného seriálu The Office. V komediálnej snímke si nielenže zahrala po boku ďalších populárnych hercov, ako je Steve Carell či John Krasinski, ale sa podieľala aj pri písaní scenárov. V roku 2012 dokonca vytvorila svoj vlastný sitcom s názvom The Mindy Project, v ktorom stvárňuje hlavnú postavu. 38-ročná herečka svoje písacie zručnosti využila aj mimo tejto brandže a vydala zopár kníh. Z jej druhej publikácie z roku 2015 s názvom Why Not Me? sa stal bestseller.

Mohlo by vás zaujať: Fotka, ktorá spustila vlnu špekulácii: Chcú tým manželia Navarovci niečo naznačiť?

Mindy okrem úspechov v profesionálnej brandži prežíva jeden obrovský aj vo svojom súkromnom živote. Viaceré zdroje z okolia potvrdili zahraničnému portálu E!News, že sa z nej o pár mesiacov stane po prvýkrát mama. Podľa slov to bolo pre samotnú Mindy veľmi nečakané prekvapenie, no aj napriek tomu nenastanú žiadne zmeny v jej pracovnom rozvrhu.

Mindy Kaling

Zdroj: Eonline.com | Foto: Instagram