Obľúbená kulinárska súťaž televízie JOJ Bez servítky začala v pondelok ďalší týždeň. Pri hrncoch sa tentokrát zvŕta nová pätica, ktorá zabojuje o peknú výhru 500 eur. Dve zo súťažiacich sú však pre divákov známymi firmami, a kým jedna sa predstavila v reality šou Farma, druhá spievala v SuperStar.

Kuchárska relácia Bez servítky tento týždeň opäť poteší jedného zo súťažiacich finančnou výhrou v sume 500 eur. Už v minulosti prekvapila divákov účasť známych tvárí, keď sa pred hrnce aj kamery postavila Nora Kabrheľová, Zuzanita či Kollárova kamarátka Miroslava Fabušová. Tentokrát sú medzi piatimi kuchármi aj dve hviezdičky zo známych šou.

Fanúšikovia si okamžite všimli, že pohľadná plavovláska je Dada, ktorá v roku 2018 zabojovala spolu s ďalšími o výhru 75-tisíc eur vo vidieckej reality šou Farma 10. Mnohí však spozorneli aj pri tmavovlasej Miriam, ktorá im bola ihneď povedomá.

Mirka má už svoj variaci deň za sebou a pri programe s ukulele naznačila zároveň aj to, kde ju diváci mohli zahliadnuť. Ide totiž o speváčku, ktorá sa v roku 2021 postavila pred porotu v populárnej speváckej súťaži SuperStar. Dokonca sa jej podarilo postúpiť do užších kôl, hoci víťazom sa stal napokon Adam Pavlovčin. Či sa dievčatá prebojujú k výhre medzi konkurenciou Lukášom a Ellou, sa ukáže už v piatok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: TV JOJ/Bez servítky, Televízia Markíza/Farma, Televízia Markíza/SuperStar