Krimi V Bratislave zabíjal opitý vodič: Jednoznačný postoj Zuzany Čaputovej!

V Bratislave zabíjal opitý vodič: Jednoznačný postoj Zuzany Čaputovej!

V nočných hodinách došlo v centre Bratislavy k nešťastiu, ktoré otriaslo celým Slovenskom. Pod vplyvnom alkoholu mal v nedeľu, krátko po 22.00 hod., vraziť do osôb na zastávke MHD opitý vodič, čím usmrtil štyroch ľudí a ďalších vážne zranil.

Ako potvrdil minister vnútra Roman Mikulec, štyri osoby nehodu neprežili, ďalšie tri sú vo vážnom stave, kým jedna z nich vo veľmi kritickom. Polícia vyzýva svedkov tragédie, aby sa prihlásili v objasnení prípadu, ktorý pripravil o život nevinných ľudí, pričom predmetné nenechalo chladnou ani prezidentku Slovenskej republiky.

„Vyjadrujem úprimnú sústrasť rodinám, blízkym a priateľom obetí tragickej autonehody, ktorá sa odohrala v nedeľu v noci, na zastávke MHD v bratislavskom Starom Meste. Všetkým zraneným želám, čo najrýchlejšie zotavenie. Alkohol pri jazde autom nemá miesto. Pri sadaní za volant sa vždy, prosím, rozhodujme a správajme zodpovedne, aby sme svojím konaním nezapríčinili nešťastie a smútok iným ľuďom,“ uviedla k nešťastiu Zuzana Čaputová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Zuzana Čaputová | Foto: FB/Zuzana Čaputová, Polícia SR, Roman Mikulec