Známa slovenská herečka, ktorá má väčšinou široký úsmev na tvári, ostala tentokrát poriadne nepríjemne šokovaná. V jej byte totiž musela zasahovať polícia po škaredom incidente…

Slovenská herečka Dominika Richterová (27), ktorú si diváci obľúbili aj v známom sitkome Susedia, má na perách vždy úsmev. Po incidente posledného víkendu jej ale doslova zamrzol, keď sa dozvedela, čo sa stalo v jej byte. V auguste sa jej pritom podaril škaredý pád na kolobežke, po ktorom skončila s vybitým zubom a odreninami.

Ako totiž zistila, neznámy vandal rozbil blondínke sklo na balkónových dverách. Richterová býva na prvom poschodí, a tak nebol problém zasiahnuť práve jej byt. Herečka sa domnieva, že mohlo ísť o veľký kameň či dokonca fľašu, ktorú niekto úmyselne hodil do balkónov. Zasahovať musela aj polícia a keďže Dominika nebola v čase incidentu doma, utišovali aj jej vyplašeného zajačika.

Okrem šoku musí teraz hviezda Susedov vymieňať celú sklenenú výplň. Keďže išlo o špeciálne sklo, môže ísť o celkom mastnú sumičku, ktorá sa vyšplhá aj nad 500 eur. Dominika ale odkazuje vandalovi jediné: „Milý môj vandalíček…ďakujem ti za spríjemnenie pondelka…zvýšil si mi adrenalín a pomenil plány. Napríklad som ešte nikdy nemala v byte nasáčkovaných policajtov. Vieš čo, už som ti odpustila, len ťa prosím o jednu vec: Staň sa lepším človekom, slušnejším a menej agresívnym. Veď ľudia, ktorí ťa majú radi a venovali sa ti, si to zaslúžia,“ znejú herečkine dobre mienené slová na adresu neznámeho páchateľa.

Balkónové dvere na byte Dominiky Richterovej rozbil neznámy vandal
U herečky zasahovala aj polícia, ktorá tíšila vyplašeného zajaca
Dominika musí vymeniť sklenenú výplň, čo bude poriadne drahá záležitosť

Zdroj │ Foto: Instagram