Uplynulý piatok sa na Farme uskutočnil už dvanásty duel v poradí, pričom sa v aréne proti sebe postavili Radoval Dulin a Rasťo Mojsej. Obaja farmári, paradoxne, pochádzajú z východu. Ich antipatie však boli natoľko silné, že sa pred kamerami stali najväčšími rivalmi. Jeden z nich tak odišiel z napínavého súboja so sklonenou hlavou.

V aréne na oboch duelantov opäť čakalo päť disciplín, pričom ich poradie si vyberal práve vyzvaný Rasťo. Ako prvú si zvolil silu, kde farmári museli pretlačiť svojho súpera o 180˚, čo sa podarilo Radovi. Druhá úloha bola zameraná na šikovnosť. Obaja muži museli handrami prenášať vodu do nádoby, až kým nepresiahla nakreslenú rysku. 38-ročnému Košičanovi sa opäť podarilo bodovať, v dôsledku čoho získal druhý bod.

Tretia disciplína sa týkala vedomostného kvízu, v ktorom exceloval Rasťo. Niet sa čo diviť, na statku si každú voľnú chvíľu študoval almanach. Získané vedomosti mu tak zaručili prvý bod. V ďalšej úlohe sa duealanti museli popasovať s prekvapením a v stanovenom čase našúpať čo najviac kukurice. Kým Radovi sa podarilo namoržovať 3,15 kg, Rasťov kýbeľ vážil 4,30 kg. Získal tak druhý bod.

Všetko tak mala rozhodnúť piata disciplína zameraná na vytrvalosť. Farmári držali na ramenách palicu, pričom im pomocníci v časových intervaloch pridávali závažia z oboch strán. Súboj bol napínavý a rivali sa nechceli vzdať. Rasťo však toľkú váhu nezvládol a po 14. minútach pustil s bolesťou závažia v konečnej váhe 60 kilogramov na zem. Rado sa tak stal oficiálnym víťazom duelu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, YouTube