V obľúbenej destinácií Čechov aj Slovákov došlo k ďalšiemu záhadnému úmrtiu. Pred šiestimi rokmi zahynula v Hurghade Monika († 36) spolu s dcérou Klárkou († 8), pričom z ich úmrtia bola obvinená hlava rodiny Petr Kramný. Uplynulý týždeň našli v rovnakej oblasti bez známok života aj Pavlínu Š. († 35).

Obľúbená destinácia Čechov aj Slovákov sa opäť stala svedkom tragického vyhasnutia života. Pred šiestimi rokmi došlo v egyptskej Hurghade k násilnej smrti 36-ročnej Moniky a jej 8-ročnej dcérky Klárky. Petr Kramný sa najprv snažil zo svojej viny vyvliecť, no v prípade nastal zvrat. Uplynulý týždeň ale našli v jednom z apartmánov telo ďalšej Češky Pavliny Š.

38-ročná žena sa podľa informácií TV Nova rozhodla v júni do Egypta presťahovať, a dokonca vlastnila apartmán, ktorý jej kúpil ešte bývalý priateľ. V polovici októbra ale objavili jej zrejme niekoľkodňové telo bez známok života. Vedľa nej mali ležať aj lieky proti depresií. Verejne prehovoriť sa rozhodla Pavlínina zdrvená sestra Dana, ktorej lekári doručili výsledky súdnej pitvy: “Zlyhalo jej srdce. Nevydržala všetky tie lieky,” uviedla so slovami, že išlo podľa všetkého o samovraždu.

Zronená sestra tiež prezradila, že Pavlíne malo v živote ublížiť viacero ľudí a to mohol byť dôvod k ukončeniu života. Smrť mladej ženy už potvrdila aj hovorkyňa ministerstva zahraničia. Telo nebohej Češky sa pripravuje na prevoz, ktorý ale nie je lacný. Keďže nemala žiadne poistenie a pozostalí nedisponujú finančnými rezervami, boli nútení založiť zbierku, ktorou chcú získať potrebných 4 500 eur: “Veľmi všetkých prosím o pomoc. Chcem sa so svojou sestrou naposledy rozlúčiť,” dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz │ Foto: Facebook/TN.CZ, YouTube/AFP news agency